Autostop - www.stopar.skAutostop - dobrodružný, efektivní, levný a rychlý způsob cestování. Zprostředkování nabídek a autostopu, zajímavé články o autostopu.
http://www.stopar.sk
AutostopInformace pro stopaře. Přeprava osob, zboží. Hledání, nabízení přepravy.
http://www.autostop.cz
Autostop a spolujazdaAutostop na webe - lacny a rychly sposob cestovania nielen pocas dovolenky, ale aj do prace a na vikendy.
http://stopar.sk
Autostop On-lineNa této stránce najdeme autostop on-line tzn. stopaři napíší cíl cesty a čekají jestli se někdo ozve kdo by je mohl eventuálně zavést kam potřebují. Jsou zde i informace o kradenéch vozech, vyhlášky, informace o silnicích apod.
http://stop.automobil.cz
Autostop portálAutostop-portáli, ktorý Vám ponúka spolujazdu v Európe. Zaregistrujte sa a využívajte všetky služby stránky SERVUS.SK bez poplatkov.
http://www.servus.sk
Bezpečné a pohodlné cestování po světeZobrazí cestování autostopem, mapy, kempy v ČR a SR, počasí, online rezervaci levných letenek nebo dovolené.
http://www.stopar.sk/?newlang=czech
Doprava portálDoprava na území SR & ČR - diaľnice, rýchlostné komunikácie, cestná sieť, doprava v mestách, stav komunikácií, fotogaléria, diskusia.
http://doprava.programypc.sk
Dopravime.cz - SpolujízdaOrganizovaná spolujízda, autostop a cestování. Buďte v cíli o něco levněji. Cestování spolujízdou je velmi výhodný a pohodlný způsob, jak se levněji dopravit tam, kam potřebujete.
http://www.dopravime.cz/spolujizda.php
espolujizda.czinzertní server eSPOLUJÍZDA.cz - hledám řidiče, který vezme spolujezdce, nabízím volné místo v autě - inzerce zdarma - ČR, Německo, Rakousko, Holandsko, Anglie, atd..
http://www.espolujizda.cz
Germany.cz - Stránka Čechů a Slováků v NěmeckuStránka Čechů a Slováků v Německu. Spolujízda, fórum, seznamka, chat, aktuální informace o práci a životě v Německu.
http://www.germany.cz
Holky na stopuProblém sexuálního obtěžování stopařek. Jezděte ve dvojici, co na sebe, navázání kontaktu, pokud jde do tuhého, obrana.
http://dusan.pc-slany.cz/stop/holky.htm
Horňák PetrStránka obsahuje fotografie z cest, článek o stopování ve Francii a záliby.
http://www.razdva.cz/phornak
Itálie - informační průvodceInformace a fotky (nejen) o cestách do Itálie, San Marina, Říma, Sicílie či třeba Vatikánu. Fotogalerie, rady, tipy, zajímavosti, zkušenosti, zeměpisné informace, historie. Památky, doprava, ceny, počasí, jízdní zvyklosti, trasy, autostop, ubytování, nocování, doklady, mapy. Cestopis Sicílie 99.
http://miras.wz.cz/italie.htm
JeduZaKorunu.org - Spolujízda po EvropěZde najdete partnera na cestu, s kterým dojedete do jakéhokoliv místa v České republice i v Evropě. Chytáte-li se na cestu, můžete výhodně obsadit volná místa v autě nebo si najít řidiče, který Vás rád vezme s sebou.
http://JeduZaKorunu.org
Jízda spoluZde najdete spolujezdce pro svou jízdu, řidiče, který jede tam, kam chcete jet Vy, stopaře, který se chce levně svézt, jízdy po České republice i po Evropě. Je to místo pro levné cestování.
http://www.jizdaspolu.cz
Jízdy.cz - Váš průvodce na cestáchPomocí těchto stránek se můžete dopravit odkudkoliv a kamkoliv jen budete potřebovat.
http://www.jizdy.cz
Kadlec TomášOsobní stránky o stopování, fotogalerie.
http://www.bigfoot.com/~tomas.kadlec
Konference o autostopuKonference "Konference o autostopu v českých, moravských i jiných zemích."
http://www.pandora.cz/conference/stopik
Luxemburg.cz - Stránka Čechů a Slováků v LucemburskuStránka Čechů a Slováků v Lucembursku nebo-li Češi a Slováci v Luxu. Spolujízda, fórum, seznamka, chat, aktuální informace o práci a životě v Lucembursku.
http://www.luxemburg.cz

Stránka:Najdete na iDNES.cz