KM ServisPoskytujeme rychlé hotovostní půjčky. Investiční a finanční poradenství.
http://www.km-servis.cz
Lucie DumkováPoskytování půjček na zástavu nemovitostí bez prokazování příjmů.
http://www.sweb.cz/pujckananemovitost
Martin Gregárek - GremaZprostředkování nebankovních půjček.
http://www.sweb.cz/grema
Mayer reality investice, s.r.o.Prodej nemovitostí, odkup pohledávek a jejich vymáhání, nabídka úvěrů a půjček.
http://www.mayerreality.cz
MEDIAFIN, s.r.o.Investiční poradenství, nabídka investování a financování projektů, vymáhání, správa a odkup pohledávek.
http://www.mediafin.cz
Miloslav ŠafránekNabízí životní pojistky, penzijní připojištění, kreditní karty, úvěry a komplexní pojišťovací služby.
http://www.volny.cz/miloslav_safranek
Miroslav ErlmanZajištění úvěrů a hypoték.
http://www.sweb.cz/pojistit
Miroslav VoglPoskytování služeb v oblasti přeúvěrování úvěrů a splátek. Nabídka hotovostních půjček.
http://www.preuverovani.ic.cz
Myerson, s.r.o.Poskytování půjček a úvěrů z vlastních zdrojů. Zpracování dat, služby databank a správy sítí. Provádění kopírovacích prací.
http://www.myerson.cz
NADISi - hypotéka pro každéhoUmíme hypotéky všech typů - americká hypotéka, hypotéky bez příjmů, hypotéky na rekonstrukce bytů a bytových jader, hypotéky na družstevní byty.
http://hypoteky.nadisi.cz
Nebankovní úvěry, půjčky, hypotéky!Americké hypotéky nebankovní se splatností až 20 let! Roční úrok již od 6,9%!! Nepožadujeme doložení příjmů! Do bankovního registru nenahlížíme! U tohoto nebankovního úvěru není klientům účtována žádná provize z vyřízeného úvěru!!
http://www.doubleinformation.cz
Odkup bytů do osobního vlastnictvíChcete koupit od města, obce či družstva byt do osobního vlastnictví a do banky nemůžete? Vyřídíme vám 100% kupní ceny z nebankovních zdrojů! Tzn., že vy sami nemusíte mít na koupi bytu doslova ani korunu! Zajistíme vám plnou výši kupní ceny a ještě něco navíc! Příklad: Bydlíte ve státním či družstevním bytě, který má hodnotu např. 2.000.000 Kč. Město či družstvo vám tento byt nabízí do OV za 600.000 Kč. My nejenže vám na tuto koupi zajistíme celých 600 tisíc, ale ještě k tomu navíc dalších 400 tisíc, které můžete využít naprosto na cokoliv vy sami budete chtít! A to není všechno! Dokonce nám ani nemusíte dokládat vaše příjmy! Navíc nebudeme vůbec nahlížet do bankovního registru! Máte mnoho nevýhodných půjček a drahých kreditních karet a už nezvládáte měsíční splátky? Zajistíme vám plnou cenu, kterou po vás město či družstvo za byt požaduje a za zbývající část si můžete doplatit všechny půjčky, úvěry, kreditní karty, nebo si třeba byt zrekonstruovat! Je to jen na vás!
http://www.zelena-pujcka.estranky.cz/stranka/odkup-bytu
Pavel Sudzina - BanzaiZajišťování půjček, kreditních karet, hypoték a dalších bankovních služeb od Raiffeisenbank a.s.
http://www.pujcit.info
Petr Chovanec - InrealFirma nabízí investiční a úvěrové služby.
http://sweb.cz/chovanecPetr
Prima půjčka On-lineBankovní půjčky a úvěry. Hotovost až 350 tis Kč. Rychle a spolehlivě. Prima Půjčka.
http://www.primapujcka.eu
PrimaPůjčkaNabízíme bankovní půjčky. V portfoliu služeb jsou americká hypotéka, hypotéční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, leasing, zpětný leasing, splátkový prodej
http://www.primapujcka.cz
Profihotovost, s.r.o.Poskytování krátkodobých půjček a úvěrů.
http://www.profihotovost.cz
PůjčkaExpres.CzNabízíme půjčky od 3000 Kč do 20.000 Kč na cokoliv. Pevná sazba po celou dobu splácení a žádné další poplatky.
http://www.pujckaexpres.cz
Půjčky-až do 75 let, autoúvěryPůjčky-důchodci až do 75 let, bez zástavy i se zástavou nemovitostí nebo auta.O úvěr ručený autem mohou žádat i slováci. OSVČ i bez DP a zaměstnanci i na dobu určitou. Bez ručitele. Bez nahlížení do registru. Konsolidace karet. Hypotéky - bankovní i nebankovní a exekuce-od 50 tis.výše. Bez poplatků.tel.:603 963 833
http://www.sweb.cz/revoz
Půjčky bez registruNebankovní půjčky pro zaměstnance zaměstnané i na dobu určitou a důchodce. Půjčky bez registru pro podnikatele. Nebankovní americké hypotéky.
http://www.pujcky-bez-registru.estranky.cz

Stránka:Najdete na iDNES.cz