MlecoopCílem odbytového družstva je kooperace, koordinace výrobců mléka, spolupráce při zajištění odbytu mléka a z ní plynoucí efektivnější plnění společenských úkolů. Informace o stanovách, aktivitách, členské základně, sídle.
http://www.mlecoop.cz
MlékárnaStránky mlékárny v Čejetičkách.
http://www.mlada.cz
Mlékárna BystřiceSpecializuje se na výrobu tvarohů, pomazánkových másel, bílého pařeného sýru Jadel, termizovaných tvarohových sýrů Duko a termizovaných tvarohových dezertů Teddy.
http://www.mlekarna-bystrice.cz
Mlékárna GovardhanJihočeská mlékárna - výroba a prodej mléka a mléčných výrobků.
http://sweb.cz/mlekarna-porici
Mlékárna Hlinsko s.r.o.Společnost Mlékárna Hlinsko se zabývá výrobou sušených a zahuštěných, slazených a neslazených mlék, které dodává na trh pod názvy Tatra, Salko, Piknik, Pikao a Jesenka.
http://www.tatramleko.cz
Mlékárna Kunín, a.s.Výroba a prodej mléka a mléčných výrobků - trvanlivé mléko, jogurty, dezerty, mléčné rýže, sýry.
http://www.mlekarna-kunin.cz/
Mlékárna Kyjov, a.s.Výroba mléčných výrobků.
http://www.mkyjov.cz
Mlékárna Otinoves s.r.o.Výrobce přírodního plísňového sýra Niva.
http://www.mot.cz
Mlékárna Polná, s.r.o.Nabídka mlékárny a sýrárny. Bílé sýry, eidamské sýry, Moravský bochník, Zlatá Praha, sýry z kozího mléka. Složení výrobků, ceník. Historie firmy, kontakt.
http://www.polna.mcc.cz
Mlékárna Valašské MeziříčíFirma vyrábějící mléčné výrobky. Produkty, kontakt.
http://www.mlekarna-valmez.cz
Moravia Lacto a.s.Výroba mlékárenských výrobků
http://www.moravialacto.cz
Nanuk a.s.Výroba a prodej mražených krémů
http://www.nanukzdounky.cz
Net Kralovice, spol. s r.o.Výroba mléčných výrobků, eidamská cihla, porcované zboží, tavené sýry, mléko, máslo, tvaroh, vlastní distribuce zboží.
http://mlekarna-kralovice.cz
NIVA s.r.o.Sýrárna a mlékárna vyrábějící sýr nivového typu z pasterizovaného mléka. Možnost zakoupení sýrů přímo v mlékárně. Dodáváme sýr Niva do celé republiky i do zahraničí. Velkoobchod pro sítě prodejen a velkoodběratele.
http://www.syr-niva.cz
NowacoSpolečnost je zaměřená na mezinárodní obchod s potravinami. Ryby a rybí výrobky, uzeniny, maso a drůbež, mléčné a bramborové výrobky. Stránka obsahuje informace o českých pobočkách a je vedena v anglickém jazyce.
http://www.nowaco.cz
O.K. Servis Laboratorní technika, s.r.o.Prodej laboratorní techniky a ingrediencí pro potravinářský průmysl. Nabídka služeb, produktů, ceník, kontakt.
http://www.oks.cz
O.K. Servis Laboratorní technika, s.r.o.Laboratorní přístroje pro obilnářský, krmivářský, mlynářský, pekárenský a mlékárenský průmysl. Dovozce mlékárenských ingrediencí. Produkty, služby, ceník, dotazník, kontakty.
http://www.syridla.cz
Olé Mlékárna OlešniceOlešnická smetana ke šlehání, mléko polotučné, nízkotučné, acidofilní, máslo, smetanový jogurt ochucený a bílý, Akawi - bílý sýr v solném nálevu, Vezír. Firma, produkty, kontakty.
http://www.mleko.cz
OLMA, a.sZpracování syrového kravského mléka, výroba mléčných výrobků. Provozní informace, produkty, dodavatelé, kontakty.
http://www.olma.cz
Orrero, a.s.Výroba a prodej sýrů.
http://www.orrero.cz

Stránka:Najdete na iDNES.cz