Domácí dílničkaDecoupage. Galerie výrobků, ubrouskové obrázky, nápady dekorace domácnosti, postupy práce.
http://domacidilnicka.webz.cz/
Domácí dílničkaDecoupage. Galerie výrobků, ubrouskové obrázky, nápady dekorace domácnosti, postupy práce.
http://domacidilnicka.webz.cz
Domácí nápadyNávody a postupy pro ruční výrobu. Spousta nápadů doplněných obrazovým materiálem. Inspirace pro nevšední dárky (na Vánoce, na Valentýna..)
http://cesky.home-made.us
Domácí nápadyNávody a postupy pro ruční výrobu doplněné obrazovým materiálem. Inspirace na nevšední dárky. Decoupage, korálky, barvy na sklo, mramorování, svíčky, savování a šablony.
http://www.domaci-napady.cz/
Domácí nápadyNávody a postupy pro ruční výrobu. Spousta nápadů doplněných obrazovým materiálem. Inspirace pro nevšední dárky.
http://www.domaci-napady.cz
Domácí práce s.r.o. ...montáž psacích a reklamních materiálůSpolečnost se zabývá manufakturní prací, která sestává z lepení, skládání a balení reklamních předmětů a montáží všech druhů psacích potřeb.
http://www.volny.cz/domaciprace.sro
Domácí výroba svíčekZkušenosti s domácí výrobou svíček z klasického a palmového vosku. Tipy na různé formy a zkušenosti s komerčními formami.
http://www.tomasek.cz/svicky/index.html
Domanjová IvanaNabídka originálních ručně paličkovaných krajek.
http://www.volny.cz/domanjova/
DrakPro všechny děti, které chtějí vstoupit na dobrodružnou cestu objevování tvarů, barev, podob skryté tváře světa kolem nás. Pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti tvořivě a s fantazií trávily svůj volný čas.
http://keramosdrak.unas.cz/
Drátěné šperkyRuční výroba originálních drátěných šperků, návody, rady a tipy, galerie.
http://www.dratene-sperky.cz
DrátenictvíStránky věnované starému řemeslu našich předků - drátenictví.
http://www.dratenictvi.cz
Dráteník Tom - stránky o drátenictvíDrátované sklo, šperky, užitné výrobky, drátování keramiky, hrnců, opravy nádob a drátenických výrobků tradiční technikou.Realizace i dodaných návrhů.
http://www.drateniktom.wz.cz
Drátované šperky a náramky přátelstvíRučně vyráběné drátované šperky a náramky přátelství z bavlnek.
http://www.dareen.wbs.cz
DrátováníOdrátuj si svíčku, vajíčko atd.
http://www.mujweb.cz/zabava/dratovani
DrátováníGalerie drátovaných dárkových předmětů, vajec, keramiky, skla a dalších předmětů, které vyrábí drátenice Věra z Vysočiny.
http://www.studeny.cz/dratovani/
Drátování, velikonoční vajíčkaŘemeslná výroba, drátování v dobovém kostýmu i stánku, prodej a nabídka, dárkové zboží, historické řemeslo, drátovaná vajíčka, drátované šperky, drátované rybičky, pavoučci, zvonky, andílci, keramika, skleničky, kamínky, ulity, zdobené korálkami.
http://dratovani-renata.wz.cz
Drobnosti pro radostStránky, které se věnují háčkování, vyšívání, drátkování, pletení, výrobě slaměných ozdob a další tvořivé činnosti.
http://www.drobnostiproradost.wz.cz/
Drobnosti pro radostStránky, které se věnují háčkování, vyšívání, drátkování, pletení, výrobě slaměných ozdob a další tvořivé činnosti.
http://www.drobnostiproradost.wz.cz
DŘEVÍK – obchod s(e z)ručně dělaným zbožímInternetový obchod zabývající se prodejem bižuterie a levných šperků, obrazů a obrázků, malovaných květináčů, batikovaných a ručně malovaných triček. Vhodné jako dárky nebo doplněk do bytu. Zároveň vyzýváme všechny tvořivé a šikovné lidi ke spolupráci. Přesvědčte se pohledem!
http://www.drevik.cz

Stránka:Najdete na iDNES.cz