AkordyTexty a kytarové akordy k písním jsou řazeny podle tvůrců a interpretů, další odkazy.
http://mujweb.cz/kultura/akordy
Akordy a textyTexty a akordy českých i zahraničních autorů, jako jsou Beatles, Rolling Stones, Pink Folyd, Oasis. Z českých např. Jaromír Nohavica, Karel Plíhal.
http://www.songs.wz.cz
Akordy a texty cizích písniček.Zpěvník nejen pro superstars. Beatles, Abba, Aerosmith, Aguilera, Avril, Anastacia, Beegees, Bon Jovi, Clapton, Cranberries, Crow, Depeche mode, Deep Purple, Doors, U2, Dylan, Eminem, Guns N Roses, Houston, Hendrix.
http://zpevniksongs.100plus.cz
Akordy a texty na České písničky.ČESKÝ Zpěvník kompletně. Kapely, skupiny, zpěváci. Folk, country, lidovky, koledy. Argema, Chinaski, Lucie, Beatles, Bílá, Brichta, Kabát, Nedvědi, Nohavica, Wabi, Žalman, Elán, Katapult, Kryl, Mládek. Tisíce písniček pro superstar. Skoro 5.000 českých písniček, které se Vám hodí na každou příležitost.
http://zpevnik.100plus.cz
Akordy a texty písníDatabáze textů písní včetně akordů českých i zahraničních interpretů. Seznam akordů pro kytaru.
http://zpevnik.ic.cz
Akordy, texty skladebAkordy skladeb, texty písní,které hrajeme.
http://www.bosaci.com/repertoar.php
Akordy.skVelmi obsáhlý slovenský hudební server s akordy, texty a informacemi o hudebních skupinách a interpretech. Nohavica, Kryl, Wanastowi Vjecy, Lucie, Zóna A, Vidiek, Mišík, Maxa, Tatabojs, Schmitzer, Sexy Dancers, Semtex, Chinaski, Buty.
http://www.akordy.sk
AkordyTexty.czZpěvník s akordy a texty oblíbených interpretů, snadné vyhledávání, transpozice akordů.
http://www.akordytexty.cz
Antoniův zpěvníkAno, na těchto stránkách vám nabízím něco, co se na Síti válí na každém 212-tém serveru. (Téměř) kompletní zpěvníky několika (a stále více) folkových autorů. Nicméně od ostatních internetových zpěvníků se liší - jsou v moderních formátech.
http://zpevnik.antonio.cz
Archiv písní SSSRNotový záznam populárních písní SSSR. Vojenské, oblíbené, filmové, lyrické, sborové.
http://ruskahudba.webzdarma.cz
BandsTexty písní různých interpretů, kytarové tabulatury, obaly CD, překlady do češtiny, odkazy. Iron Maiden, Manowar, Metallica, Mňága a Žďorp, Nirvana, Placebo, Red Hot Chili Peppers, Doors, Limp Bizkit, Silverchair, Morcheeba, a mnoho dalších.
http://bands.webz.cz
Bluegrass na tenorové banjoInformace o hře prstýnky na tenorové banjo přeladěné z CGda do DGdg. Můžete hrát bluegrass, old-time, Travis picking atd. Anglicky, část česky.
http://www.geocities.com/patekstylebanjo
Boom.rangVelmi pěkně zpracované texty písní rockových skupin a interpretů. A-HA, ABBA, Nick Cave, Joe Cocker, Dead Can Dance, Deep Purple, Depeche Mode, Enigma, FISH, Bob Geldof, Garbage, INXS, Ké, K.D.Lang, Nirvana, Oasis, Linda Perry, Tom Petty, U2 a mnoho dalších.
http://cdtext.webpark.cz
Czech Lyrics - České textyTexty českých skupin a interpretů
http://lyrics.profitux.cz
Damikovy stránky akordůAkordy ke skladbám hudebních interpretů.
http://www.mujweb.cz/zabava/Damik
Elektronický zpěvníkPlná verze programu Elektronický zpěvník.
http://www.mujweb.cz/www/pisne
G+W, výroba hudebních nástrojů a pomůcek, spol. s r.o.Strunné hudební nástroje, příslušenství, doporučené ceny, zpěvníky, informace pro partnery a rejsřík písní.
http://www.gwcheb.cz
HipHop TextyHipHopové texty na jednom místě. Převážně CZ a SK interpreti.
http://www.hiphoptexty.cz
Hlasitě.czHudební stránky plné textů písní, mp3 k přehrání zdarma, videoklipů, online rádií a biografií, fotek a wallpaperů interpretů všech žánrů.
http://www.hlasite.cz
Hra na banjoZáklady hry, fotky, odkazy, akordy a vše ostatní o swingování a hře na banjo.
http://www.volny.cz/rchromy

Stránka:Najdete na iDNES.cz