Katalog klikni

Hledat v: Celá ČR
Praha | Středočeský | Jihočeský | Plzeňský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královehradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

ABC vzděláváníVýukové programy a vzdělávací software na CD-ROM, encyklopedie, slovníky, překladače. Široká nabídka vzdělávacích titulů nejen pro školy.
http://pachner.inshop.cz/inshop
Adaptivní e-LearningSystém vznikl jako diplomová práce na téma "Adaptivita v e-learningu". Pomocí tohoto systému můžete vyzkoušet výhody elektronické výuky i když nemáte s podobnými systémy žádné zkušenosti.
http://e-learning.ananas.cz/
Akademicky zamerané programyUžitočné programy zadarmo, vhodné najmä pre študentov, či už základnej, strednej alebo vysokej školy.
http://programy.tym.sk
Akční češtinaZábavný výukový program k procvičování pravopisu. Vaše děti si budou hrát a nenásilně si tak procvičí nezáživnou látku (např. vyjmenovaná slova). Vyzkoušejte zdarma!
http://www.ucimehrou.cz
Aleš MladěnkaTvorba jazykového software.
http://www.crazyaliks.cz
All Ten FingersVýukový program pro psaní všemi deseti pod Windows 95/98/NT/2000/XP doporučený MŠMT. Stažení demoverze, objednávka přes internet.
http://www.swx.cz
Angličtina na InternetuMožnost zasílání sms vtipů na mobilní telefon. Výuka angličtiny na internetu, lekce angličtiny, slovní zásoba, gramatika, testy.
http://www.aj.cz/sms
Angličtina rozcestníkOdkazy na zajímavé stránky, programy na výuku jazyků, kontakty na školy a organizace, různé články v angličtině, ostatní odkazy.
http://www.mujweb.cz/www/soske
Autodesk InventorAutodesk Inventor - informace, čeština, tipy, odkazy.
http://inventor.3d.googlepages.com
Autor - díloFreewarový program pro testování znalostí z literatury.
http://autordilo.webpark.cz
Autoškola testy onlineKomplexní výuková aplikace pro budoucí a současné řidiče.
http://www.dobesoft.cz/autoskola/online
BakalářiProgramy související se školní výukou a docházkou nabízejí zkušení pedagogové.
http://www.bakalari.cz
Balík učebních pomůcekPrezentace projektu - jedná se o universální učební pomůcku, která se snaží o maximální využití počítačů ve výuce.
http://sweb.cz/bal.uc.pom
Botanika - Zelená přírodaBotanika - Zelená příroda - výukový program botaniky pro ZŠ, SŠ
http://www.prirodopis.eu
BSP multimedia s.r.o.Prodejce multimediálních titulů pro školy.
http://www.dkmm.cz
CD-ROM a multimédia v medicíněElektronické publikace na CD-ROM v klinické biochemii, imunologii, gastroenterologii a lékařské informatice.
http://www1.lf1.cuni.cz/~kocna/cdrom.htm
Deseti prstyVýukový program pro psaní na klávesnici deseti prsty. Jednoduché a přehledné ovládání.
http://www.deseti-prsty.cz
Diktáty a pravopisná cičeníDiktáty a pravopisná cičení - výukové programy pro školáky.
http://www.jednickar.com
Dyslex - software pro nápravu dyslektických vadSoftware pro procvičování plynulosti čtení, rytmu, orientace v textu, paměti v souvislosti s čteným textem. Vhodný pro žáky ZŠ s dyslektickými poruchami. Pomůcka pro školy, pedagogicko-psychologické poradny i pro domácí procvičování.
http://dyslex.webpark.cz
E-learning - Kontis s.r.o.studium a výuka online, e-learnig, ekurz, školení přes internet, vývojové nástroje Toolbook II, řídící systém iTutor, Tutor, LMS, kurzy MS Office, BOZP, Autoškola, Angličtina.
http://www.e-learn.cz/produkty_kurzy.asp

Stránka:Najdete na iDNES.cz