Katalog klikni

Hledat v: Celá ČR
Praha | Středočeský | Jihočeský | Plzeňský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královehradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

EFT pro zdravíUniverzální léčebná metoda, v ČR zatím nepříliš známá, pomáhá zbavit se fyzických a psychických potíží.
http://www.eftprozdravi.cz/
Faktu - hemoroidyLéčba tohoto bolestivého onemocnění.
http://www.altanapharma.cz/faktu/
Faktu - léky na hemeroidyMáte bolesti konečníku a podezření na hemeroidy? Přečtěte si, jaké jsou příznaky hemeroidů, jak se jim dá předcházet a jak se dají léčit. Mast a čípky Faktu jsou určeny k léčbě hemeroidů. Uleví Vám od bolesti a vyléčí Váš nemocný konečník.
http://www.faktu.cz
GenkihitoikiStránky věnované dětské mozkové obrně. Literatura, fotoalbum.
http://www.genkihitoiki.estranky.cz
Gilbertův syndromCo je to Gilbertův syndrom, bilirubin, jak zmírnit příznaky GS a hladinu bilirubinu, léky, látky snižující bilirubin, další vhodné preparáty, vhodná životospráva.
http://gilbert.ic.cz
Gynekologický serverInformace pro laickou veřejnost o gynekologické problematice. - těhotenství, nemoci, problémy a další užitečné informace z této oblasti.
http://gyn.cz
H5 N1 - STOP PTAČÍ CHŘIPCEPtačí chřipka se dá léčit zatím jen dvěma antivirotiky (způsoby). Hlavním jen Tamiflu, kde je účinnou látkou oseltamivir a druhým Relenza, kde je použit zanamivir. Obě látky patří do skupiny inhibitorů neuraminidázy. Viry nalezené ve Vietnamu a Thajsku jsou díky genetické skladbě odolné proti dalším antivirotikům - amantadinu a rimantadinu.
http://www.h5n1.estranky.cz
HemeroidyŘešení problémů s hemeroidy. Léčba, příčiny.
http://www.hemeroidy.net
Hemeroidy a jejich léčbaPřírodní produkty pomáhající při léčbě hemeroidů. Lékařská poradna zdarma a dalších 20000 produktů pro zdraví.
http://hemeroidy-lecba.phorum.cz
Hemeroidy, alergieStránky poukazující na příčiny vzniku těchto a jiných nemocí.
http://www.oslikuv.net/vnitrnihlas/vl-cl-18.htm
HemowebStránky dětských hemofiliků a jejich rodičů. Co je hemofilie - otázky a odpovědi, pomoc hemofilikům na cestách, oddělení klinické hematologie Dětské nemocnice Brno, akce a odkazy.
http://mujweb.cz/zdravi/hemoweb
Hereditární spastická paraparézaHereditární spastická paraparéza. Co je to HSP? Synonyma, epidemiologie, symptomy, klinický obraz, klasifikace, nekomplikovaná HSP, komplikovaná HSP, diagnostika, vyšetřovací studie, neuropatologie, genetika, genetické poradenství, terapie, slovník cizích slov.
http://www.hereditarnispastickaparapareza.estranky.cz
http://cfids.nezavislestranky.czKlub pacientů s benigní myalgickou encefalomyelitidou chronickým únavovým syndromem.
http://cfids.nezavislestranky.cz
HuggiesDryNites.czDětské plenkové kalhotky, které poskytují diskrétní ochranu při pomočování starších dětí. Rady a tipy, vzorky zdarma, zeptejte se odborníka.
http://www.huggiesdrynites.cz
Hyperaktivní měchýřHyperaktivní měchýř, obecné informace pro lidi trpící hyperaktivním měchýřem. Studie, testy, články, seznam lékařů.
http://www.hyperaktivni-mechyr.cz
HypertenzeHlavným cieľom Slovenskej ligy proti hypertenzii je znížiť chorobnosť a úmrtnosť na následky hypertenzie. Pacient, lékař.
http://www.hypertenzia.sk
Hypertenze (vysoký tlak)Hypertenze, vysoký krevní tlak, patří mezi onemocnění kardiovaskulární soustavy. Rizikový faktor ICHS - ischemická choroba srdeční. Hodnoty měření krevního tlaku (TK). Příčiny hypertenze a léčba - antihypertenziva, hypotenziva.
http://www.lekarna.cz/nemoci/hypertenze
Hypertyreóza (zvýšená činnost štítné žlázy)Hypertyreóza je zvýšená činnost štítné žlázy, žlázy s vnitřní sekrecí. Produkuje hormony štítné žlázy, např. tyroxin. Příčinou je Basedowova nemoc. Projevy hypertyreózy. Zvětšení štítné žlázy, struma. Ultrazvuk a sonografie, medody vyšetření. Léčba.
http://www.lekarna.cz/nemoci/hypertyreoza
HypohydrataceHypohydratace je nedostatek vody v těle. Je izotonická, hypotonická a hypertonická hypohydratace. Rozhoduje koncentrace sodíku. Projevy dehydratace organismu - nízký tlak, únava, žízeň, kolaps. Dehydrataci způsobí popáleniny, průjem, ztráta tekutin.
http://www.lekarna.cz/nemoci/hypohydratace
HypotenzeHypotenze znamená nízký tlak. Esenciální hypotenze, symptomatické hypotenze, těhotenská hypotenze. Měření krevního tlaku - tlakoměr. Projevy - malátnost, nevolnost, kolaps, bledost, synkopy, deprese, bolest hlavy, točení hlavy.
http://www.lekarna.cz/nemoci/hypotenze

Stránka:Najdete na iDNES.cz